bigtheme

آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت پنجم Reviewed by Momizat on . بورس روزانه : همان طور که می دانید جهت استفاده از کامپیوتر و بررسی اعداد و ارقام در بورس  باید با تعدادی از نرم افزارهای مرسوم موجود در کامپیوتر های شخصی آشنایی بورس روزانه : همان طور که می دانید جهت استفاده از کامپیوتر و بررسی اعداد و ارقام در بورس  باید با تعدادی از نرم افزارهای مرسوم موجود در کامپیوتر های شخصی آشنایی Rating:
شما اینجایید:خانه » آموزش » مبانی بورس » آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت پنجم

آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت پنجم

بورس روزانه : همان طور که می دانید جهت استفاده از کامپیوتر و بررسی اعداد و ارقام در بورس  باید با تعدادی از نرم افزارهای مرسوم موجود در کامپیوتر های شخصی آشنایی داشته باشید که یکی از آنها نرم افزار اکسل است که از زیر مجموعه های مایکروسافت آفیس است. ما قصد داریم شما را با محیط اکسل آشنا کرده و تمام فوت و فن های آن را به شما آموزش دهیم و سعی کردیم که آموزش را از موارد پایه ای آغاز کنیم. در قسمت اول، شما با مواردی مواجه می شوید که بیشتر به ظاهر رابط کاربری اکسل مربوط می گردند.

آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت اول

آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت دوم

 آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت سوم

 آموزش گام به گام اکسل جهت استفاده در بورس قسمت چهارم

جلسه پنجم:شیوه نمایش محافظتی چیست؟
در اکسل 2013، هنگامی که یک فایل اکسل را از روی یک شبکه اشتراک گذاشته شده و یا از داخل اینترنت باز می کنیم، زیر نوار ابزار اصلی اکسل شما، کادر زرد رنگی به نام PROTECTED VIEW به نمایش در می آید که به شما نشان می دهد که سیستم شما در وضعیت حفاظت شده قرار دارد.

 

 

این وضعیت نمایش صفحه برای این بوجود آمده که سیستم شما از بدافزار ها و ویروس ها در امان بماند. در حالتی که حالت نمایش محافظتی است، شما فقط می توانید محتوای داخل فایل اکسلتان را مشاهده کنید و برای اعمال تغییرات کافیست که روی دکمه فعال سازی ویرایش (به انگلیسی: Enable Editing) کلیک کنید. قبل از اینکه وارد حالت ویرایش شوید، از سلامت فالتان اطمینان کامل حاصل کنید تا سیستم شما صدمه نبیند.
حالت محافظتی برای فایل های زیر فعال می گردند
–    فایل های اکسلی که از اینترنت دانلود شده اند.
–    فایل های اکسلی که از طریق اوت لوک باز می شوند.
–    فایل های اکسلی کعه از قسمت های ناامن سیستم باز می شوند. برای مثال فایل هایی که از Temporary Internet Files باز می گردند.
–    فایل های که توسط File Block Policy مسدود شده اند.

  

درباره ی نویسنده

مطالب ارسالی: : 1496

دیدگاهتان را ثبت کنید

You must be logged in to post a comment.

Scroll to top